Skip to main content

Masažai

Masažai – mūsų klinikoje siūlomi keli masažų tipai, kiekvienas jų yra skirtingai svarbus mūsų kūnui.

Aromaterapinis masažas

Aromaterapinis masažas, tai masažas atliekamas su eteriniais aliejais bei kitomis aromaterapinėmis medžiagomis naudojant švelnius ir  nenutrūkstančius glostymo, trynimo, maigymo bei vibracinius  masažo judesius. Eteriniai aliejai, parenkami pagal kiekvieną žmogų asmeniškai, kurių veikla pasireiškia per centrinę nervų sistemą ir padeda išlaisvinti energetinius blokus, sumažinti raumenų įtampą, pagerinti kraujotaką ir limfotaką.

Aromaterapinio masažo nauda:

  • padeda giliai atsipalaiduoti, nuima protinę ir fizinę įtampą;
  • pašalina neigiamas emocijas;
  • gerina kraujotaką, mažiną uždegimą, skausmingus pojūčius;
  • pašalina neigiamas emocijas;
  • stimuliuoja protinę veiklą;
  • naudingas esant migrenai;
  • stimuliuoja limfos cirkuliaciją;
  • naudingas virškinimo sistemai.

Taškinis Shiatsu masažas

Shiatsu – tradicinis japonų kilmės viso kūno taškinis masažas, kuris atliekamas piršto paspaudimu į biologiškai aktyvius taškus, subalansuojantis meridianų veiklą. Kelias sekundes yra spaudžiamas kiekvienas taškas pirštais, delnais, alkūnėmis, keliais ar pėdomis.  Visi biologiniai taškai yra išsidėstę ant kraujagyslių ir nervų, o jų stimuliavimas pagerina kraujotakos bei gyvybinius organizmo procesus. Masažo metu yra stimuliuojama nervų sistema, endorfinų gamyba, kuri padeda kontroliuoti skausmą, kortizolio išsiskyrimas, kuris turi priešuždegiminį poveikį. Shiatsu masažo metu  taškų spaudimas veikia ir raumenų skaidulas, kurios pagreitina pieno rūgšties laktato pasišalinimą. Shiatsu masažas – saugi ir efektyvi terapija daugeliui, kuri padeda įvairių nusiskundimų profilaktikai bei gydymui, pagerina fizinę ir emocinę savijautą, sumažina skausmą/nuovargį.

Gydomasis klasikinis masažas

Klasikinis masažas – viena iš seniausių, saugiausių ir efektyviausių sveikatos gerinimo priemonių, kurios metu mechaniškai stimuliuojami audiniai. Masažo metu gerinama kūno audinių būklė, pagerinamos natūralios kūno funkcijos, teigiamai veikia psichinę sveikatą. 

Klasikinio masažo poveikis: pagerina organizmo kraujotaką ir limfos tekėjimą, medžiagų apykaitą. Suaktyvėja ląstelių regeneracija, prakaito ir riebalinių liaukų veikla, pasišalina suragėjusios epidermio ląstelės. Masažo metu yra mažinamas skausmas,  atpalaiduojami įsitempę raumenys, šalinami toksinai, stiprinama imuninė sistema.

Gydomasis masažas – atliekamas išanalizavus bendrą kūno fizinę sveikatą bei nustačius, kad problemines vietas galima gydyti masažo priemone. Priklausomai nuo poreikio, meistras parenka judesių stiprumą ir dažnį. Šis masažas ypač rekomenduojamas dirbantiems sėdimą darbą, tačiau gali būti daromas ir profilaktiniais tikslais. Gydomieji masažai gali padėti organizmui atsistatyti po patirto streso, traumų, operacijų, reabilituoti po kitų gydomųjų procedūrų. 

Anticeliulitinis masažas

Anticeliulitinis šlaunų, pilvo ar klubų masažas yra figūrą modeliuojantis masažas, atliekamas pagal geriausią Maskvos „Mega Spa“ mokyklos mokymą. Anticeliulitinio masažo metodika paremta intensyviais ir giliais spaudimo bei sukimo ir trynimo judesiais kombinuojant su plėšimo technika, kuri stipriai paveikia poodinį riebalinį sluoksnį. Masažo tempas nuolat kintantis – greitus liftinguojančius judesius keičia lėti drenuojantys judesiai. Celiulito pažeistų kūno vietų masažui naudojami specialūs anticeliulitiniai aliejai, kremai, taip pat atliekamas kūno įvyniojimas, kad pasiektumėte dar geresnius rezultatus. Rezultatai pastebimi jau po pirmos procedūros, tačiau rekomenduojama rinktis anticeliulitinio masažo ciklą.

 

 

Mes užtikrinsime, jog Jums būtų suteikta pati geriausia priežiūra.

SUSISIEKITE SU MUMIS DABAR

+37068145360