Skip to main content

Grupinės mankštos

Grupinės mankštos – skirtos įvairių tipų problemas turintiems žmonėms. Jos gali būti skirtos mažai judantiems ir dirbantiems sėdimą darbą žmonėms, jaučiantiems nugaros ar sąnarių skausmus, norintiems saugiai ir sveikai sportuoti bei pagerinti sveikatą, ar galbūt ilgai nesportavusiems ir norintiems vėl saugiai grįžti į sportą. Reguliariai sportuojant sustiprėjama fiziškai, išvengiama skausmo, mažinami judėjimo sistemos sutrikimai bei traumų rizika.

Grupinės mankštos yra atliekamos kartu su kineziterapeuto priežiūra, todėl maksimalus dėmesys yra skiriamas kiekvienam klientui, tai leidžia taisyklingai ir saugiai mankštintis. Grupinės mankštos metu yra stiprinami gilieji stuburo stabilizatoriai, lavinama raumenų jėga, gerinamas sąnarių mobilumas, lavinama pusiausvyra ir koordinacija bei ištvermė. Be to, kineziterapinė mankšta mažina stresą, nerimą, nugaros, ypač juosmeninės dalies skausmas, pagerina motorinę organizmo sistemą, protinį darbingumą ir psichologinę būklę. 

Mūsų klinikoje grupinės treniruotės vedamos iki 4 asmenų grupėse tiek rytais, tiek vakarais, todėl sudarytos puikios sąlygos sportuoti Jums patogiu metu.

Grupinės treniruotės kas kart atliekamos su skirtingomis priemonėmis, tad kiekviena treniruotė būna vis nauja. Mankštos trukmė 60min.

Esame sudarę tris, pagal sudėtingumo lygį skirtingas, suaugusiųjų grupes vyrams, moterims bei mišrioms grupėms:

  1. Pradedančiųjų;
  2. Pažengusiųjų;
  3. Sportininkų.
[booking resource_id=1 nummonths=2 options='{calendar months_num_in_row=1 width=90% cell_height=50px}']

Mes užtikrinsime, jog Jums būtų suteikta pati geriausia priežiūra.

SUSISIEKITE SU MUMIS

+37068145360